
Радіатор пічки 1307N8-1 Новий Шкода Фабія Суперб Skoda Fabia Superb
510 ₴
- В наявності
- Код: 1307N8-1
- +380 (99) 489-84-06
Новий радіатор пічки 8D1819031C, 8D1819031B, 8D1819031A, 8D1819030B, 8D1819030A, 893819031D, 893819031A, 893819030A, 893121031B, 1307N8-1 для
- Шкода Фабія Skoda Fabia 1999-2008
- Шкода Суперб Skoda Superb 2001-2008
При покупці товару надається обов'язкова гарантія 14 днів, якщо збережено упаковку товару та він не пошкоджений.
Пересилаємо товар по Україні Новою Поштою за частковою передоплатою на суму доставки. Великий асортимент запчастин та компонентів кузова на різні марки та моделі авто в наявності та на замовлення.
Підбираємо запчастини по фото, вин-коду автомобіля та оригінальному номеру деталі.
Наша компанія гарантує якісну роботу та адекватні ціни.
Докладніша інформація по телефону.
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SRLine |
| Код запчастини | 8D1819031C, 8D1819031B, 8D1819031A, 8D1819030B, 8D1819030A, 893819031D, 893819031A, 893819030A, 893121031B, 1307N8-1 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 159 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
- Ціна: 510 ₴

