
Радіатор пічки 9534N8-1 Новий Шкода Октавія Тур Skoda Octavia Tour 1996-2010
455 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9534N8-1
- +380 (99) 489-84-06
Новий радіатор пічки 9534N8-1, 357820031, 1H2819031B, 1H1820031, 1H1819031B, 1H1819031A, 1H1819031, 1H1819030A, 1H1819030, 191819031F, 191819031E, 191819031 для
- Шкода Октавія Тур Skoda Octavia Tour 1996-2010
При покупці товару надається обов'язкова гарантія 14 днів, якщо збережено упаковку товару та він не пошкоджений.
Пересилаємо товар по Україні Новою Поштою за частковою передоплатою на суму доставки. Великий асортимент запчастин та компонентів кузова на різні марки та моделі авто в наявності та на замовлення.
Підбираємо запчастини по фото, вин-коду автомобіля та оригінальному номеру деталі.
Наша компанія гарантує якісну роботу та адекватні ціни.
Докладніша інформація по телефону.
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SRLine |
| Код запчастини | 9534N8-1 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 156 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
- Ціна: 455 ₴

